Вітражи

Понад півстоліття тому вітраж став доступний завдяки виникненню "плівкової технології", яка дозволяє досягнути приголомшливих результатів, коли не фахівець  відрізнить вітражі за старою та новою технологіями, при цьому ціна в рази нижче. Плівкова технологія полягає в додаванні склу колірних декоративних властивостей за допомогою спеціальних плівок (матових, глянцевих або текстурних) з нанесенням  по контуру олов'яної декоративної "жилки".

Використовувані матеріали:
- Високоякісне поліроване скло
- Спеціальні вітражні плівки, стійкі до впливу ультрафіолету (витримують низькі і високі температури, стійкі до впливу миючих речовин). Широка гамма кольорів дозволяє створювати вітражі для будь-якого інтер'єрного рішення або дизайнерської ідеї.
- Скляні елементи - "кришталики" або фацет (декоративна ограновування товстого скла), укладені в геометричний візерунок дозволяють добитися чудового ефекту гри полірованих граней скла, можуть бути абсолютно різні за формою і за кольором (див. каталог).
- Стрічка олов'яно - свинцева самоклеюча - дозволяє витримувати критичні температури, стійка до зміни кольору під впливом сонячних променів. Стрічка використовується різної ширини (від 3мм до 22 мм) і колірного рішення: срібло, золото, латунь та ін (див. каталог).

У наших виробах ми використовуємо складові виробництва Англії.

При виготовленні вітражів використовується цільне скло  як  основа. Вітраж завдяки цьому  ідеально плоский і легкий, що дозволяє застосовувати його як у склопакетах, міжкімнатних дверях, так для меблів та ліхтарів верхнього світла. Вітраж за "плівковою" технологією має безперечну перевагу -при ударі він не утворює осколків (на зразок автомобільного триплексу), що, безсумнівно, плюс в плані безпеки.
За додатковою інформацією-дзвоніть!