Домашня

Увага! Також виготовляємо вітражи на вже змонтовані конструкції (вікна, двері, меблі...)

Наша майстерня з 2000р. займається виготовленням вітражів. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні складові. Адже репутація нам дорожче!

Вітраж прикрасить та зробить тепліше будь-який інтер'єр. Навіть сучасний інтер'єр, спрямований в першу чергу на задоволення функціональних потреб приміщення, перетворюється з появою вітража, набуває затишку та індивідуальності. Вітраж використовується людством дуже давно і ніхто не збирається від нього відмовлятися, адже вітраж - це поезія скла та кольору, показник естетичного смаку його власника, і, нарешті, елемент престижу інтер'єру.

Наші замовники це: меблеві фірми, готелі, ресторани і просто співвітчизники, які вирішили прикрасити свій будинок вітражами.

  При замовленні вітражів Ви можете вибрати ескіз з нашого каталогу, також ми можемо виготовити вітражі за вашими ескізами, можемо розробити ескіз вітража за вашими вимогами.

В вітраж можна включити об'ємні декоративні деталі зі скла за вашим вибором (фацети) та олов'яну жилку за вашим вибором. 

Якщо Ви вирішили замовити вітраж і звернулися до нас - ви на правильному шляху. Ми не тільки гарантуємо високу якість виготовлення вітражів, а й забезпечимо консультацію художника і, звичайно, порадуємо гарними цінами.